програма на концерти / музикални събития – юни – 06.2014г.

НДК

2 Юни 2014, Понеделник
Зала 1 19:30 часа YANNI

3 Юни 2014, Вторник
Зала 6 19:00 часа КОНЦЕРТ КЛАВИРНО ДУО НА ДИМИТЪР ЦАНЕВ И КРАСИМИР ТАСКОВ

4 Юни 2014, Сряда
Зала 9 19:00 часа КЛАВИРЕН КОНЦЕРТ НА ЛИЛИ БОГДАНОВА
Зала 6 19:00 часа КЛАВИРЕН РЕЦИТАЛ НА КАРЕЛ ВЪРТИШКА

5 Юни 2014, Четвъртък
Зала Люмиер 18:30 часа КОНЦЕРТА НА АНСАМБЪЛ РОСНА КИТКА

6 Юни 2014, Петък
Зала 1 20:00 часа CHAMBAO

7 Юни 2014, Събота
Зала 1 19:00 часа ФОЛКЛОРНА ТАНЦОВА ПАНОРАМА 2014

8 Юни 2014, Неделя
Кино Люмиер 19:00 часа КУКЛИ – СПЕКТАКЪЛ НА TAPIA DANCE HOUSE

13 Юни 2014, Петък
Зала 9 19:00 часа КОНЦЕРТ НА КЛАВИРЕН КВИНТЕТ „КИЕВ“

18 Юни 2014, Сряда
Зала 9 19:00 часа КЛАВИРЕН РЕЦИТАЛ НА ИВАН ЯНЪКОВ

19 Юни 2014, Четвъртък
Зала 1 19:00 часа ОПЕРА “ ХОФМАНОВИ РАЗКАЗИ“

20 Юни 2014, Петък
Зала 1 19:30 часа TORI AMOS

30 Юни 2014, Понеделник
Зала 1 20:00 часа BUENA VISTA SOCIAL CLUB – ADIOS TOUR

НДК


Joy Station

08 юни 2014, неделя
19.30 ZUMBA DANCE FITNESS PARTY – 4

15 юни 2014, неделя
19.30 ZUMBA DANCE FITNESS PARTY – 4

22 юни 2014, неделя
19.30 ZUMBA DANCE FITNESS PARTY – 4

Joy Station


Арена Армеец

Арена Армеец


Studio 5

2 ЮНИ – ПОНЕДЕЛНИК
20:30 НИКОЛАЙ СТОЙКОВ (флейта) и МАРГАРИТА ИЛИЕВА (пиано)

4 ЮНИ – СРЯДА
18:30 Get Happy- Концерт на КАМЕЛИЯ ТОДОРОВА, АЧО ЗАБЕРСКИ ТРИО, ИЛИЯН ПАРАСКОВ И СТУДЕНТИ ОТ НБУ-вход. 10лв./
21:00 САЛСА С МИГЕЛ-вход 5лв.

6 ЮНИ – ПЕТЪК
22:30 БРАЗ АСОЦИЯЦИЯ „COMBO“ вход: 15лв

7 ЮНИ – СЪБОТА
18:30 CECKOITRIMATAMUSKITARI- Seattle style UNPLUGGED-вход 5лв.
22:30 ГРУПА P.I.F.- вход 10лв.

8 ЮНИ – НЕДЕЛЯ
18:30 QUICK HANDS PROJECT -вход 10лв.
22:30 BRIT POP NIGHT- вход 6лв.

11 ЮНИ -СРЯДА
18:30 КОНЦЕРТ ПРОМОЦИЯ „Autumn leaves“ХРИСТО ЙОЦОВ И МАРИО СТАНЧЕВ- вход -10лв.
22:00 САЛСА С МИГЕЛ – вход 5лв.

14 ЮНИ – СЪБОТА
19:00 ФАНТОМЪТ ОТ ОПЕРАТА-вход 7лв.

15 ЮНИ – НЕДЕЛЯ
21:00 JAZZTORY ЗА ЧАРЛИ МИНГЪС -вход 10лв.

17 ЮНИ – ВТОРНИК
18:30 КОНЦЕРТ НА КЛАСА ПО ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ НА НЕЛИ МАРИНКОВА

18 ЮНИ – СРЯДА
22:00 САЛСА С МИГЕЛвход: 5лв

20 ЮНИ – ПЕТЪК
22:30 КОНЦЕРТ НА ГРУПА СЕДЕМ-

21 ЮНИ – СЪБОТА
18:30 ХРИСТО ЙОЦОВ

23 ЮНИ – ПОНЕДЕЛНИК
21:00 КОНЦЕРТ НА КОНСТАНТИН КУЧКОВ

25 ЮНИ – СРЯДА
22: 00 САЛСА С МИГЕЛ -5ЛВ.

27 ЮНИ – ПЕТЪК
22:30 JAM SESSION НА „A TO Z“

28 ЮНИ – СЪБОТА
22:30 JAM SESSION НА „A TO Z“

29 ЮНИ – НЕДЕЛЯ
22:00 JAM SESSION НА „A TO Z“

Studio 5


Софийска филхармония

45-Международен фестивал “ Софийски музикални седмици“- ШУНГО МОРИАМА
Начало: 1 юни 2014, 18:00ч.
Място: Зала „България“

Музикантите на Quarto Quartet и Софийска филхармония с една необикновена танцова „Шостакович програма“
Начало: 1 юни 2014, 18:00ч.
Място: Зала „България“
Емблематични творби на Чарли Чаплин – музика от „Светлините на рампата“, „Хлапето“ и незабравимия „Танц на хлебчетата“.

СОФИЯ КВАРТЕТ- БРАМС И ДВОРЖАК
Начало: 3 юни 2014, 23:19ч.
Място: Зала „България“
Ангел Станков- цигулка
Нанко Димитров- цигулка
Валентин Геров- виола
Джефри Дийн- виолончело

45-Международен фестивал “ Софийски музикални седмици“- концерт “ РАМО ДО РАМО“
Начало: 4 юни 2014, 19:00ч.
Място: Зала „България“
Софийска филхармония
Филхармония „Пионер“
Дирегент:Максим Ешкинази
В програмата:
Густав Маалер Симфония N 2 – Първа част
Петко Стайнов- “ Тракийски танци“
Жорж Бизе- “ Кармен“, Сюита N1

Четвърти концерт | Абонаментен цикъл „Д“
Начало: 5 юни 2014, 19:00ч.
Място: Зала „България“
Петко Стайнов/Виктор Чучков – “Ръченица” за пиано и оркестър
Волфганг Амадеус Моцарт – Концерт за две пиана ми бемол мажор KV365
Хектор Берлиоз – Фантастична симфония
Диригент и солист: ЖАН БЕРНАР ПОМИЕ, Франция
Солист: ВИКТОР ЧУЧКОВ, пиано

Четвърти концерт | Абонаментен цикъл „Е“
Начало: 12 юни 2014, 19:00ч.
Място: Зала „България“
Програма:
Владимир Джамбазов – “Кaria” за кларинет, тромпет и симфоничен оркестър
/Творбата е удостоена с I-ва награда на XII-я Международен конкурс по композиция “Джаз в 7/8”/
Макс Брух – концерт за две пиана и оркестър оп. 88 / премиера/
Антонин Дворжак – Симфония No 9 ”Из Новия свят” ми минор оп.95
Диригент: ЙОРДАН КАМДЖАЛОВ
Солисти: Клавирно дуо
АГЛИКА ГЕНОВА ЛЮБЕН ДИМИТРОВ

Пети концерт | Абонаментен цикъл „Д“
Начало: 19 юни 2014, 19:00ч.
Място: Зала „България“
Програма: Сергей Рахманинов – Концерт за пиано и оркестър Nо 1 фа диез минор оп.1
Николай Римски Корсаков – “Шехеразада”
Постоянен гост диригент: ЙОНГ ЧИЛ ЛИЙ, Република Корея
Солист: АЛЕКСАНДЪР СИНЧУК, пиано, Русия

Четвърти неделен концерт: НЕДЕЛЕН КОНЦЕРТ ЗА ХОР И ОРКЕСТЪР | „Неделни концерти“
Начало: 29 юни 2014, 17:00ч.
Място: Зала „България“
Национален филхармоничен хор”Светослав Обретенов” Програма: Курт Вайл – Опера за 3 гроша Диригент: ИЛИЯ МИХАЙЛОВ С участието на Камерен ансамбъл от Национална музикална академия…

Софийска филхармония


предложи концерт/събитие


Сподели musicabv.com
musicabv.com I музикална теория I музикални интрументи I PC музикант I контакт I карта на сайта I icn I ozvuchavane.net